Hizmetlerimiz

 
Evden eve Nakliyat ve Şehir içi, Şehirlerarası Taşımacılık'ta sektörün en büyükleri arasında bulunan EFE Nakliyat firması olarak ana ilkemiz, " MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " temelinde hizmet vermektir. Evden eve Nakliyat sektöründe yıllardır faaliyette olan firmamız size ekonomik fiyatlandırma sunuyor. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.Nakliyat sektöründe çok sayıda firma hizmet vermektedir.
evdenevennakliyat

Evden Eve Nakliyat

ofis taşıma

Ofis Taşıma

güleryüzlü hizmet

Güler Yüzlü Hizmet

eşya paketleme

Eşya Paketleme

asansörlü taşıma

Asansörlü Taşıma

şehir içi nakliyat

Şehir İçi Nakliyat


Nakliyat sektöründe çok sayıda firma hizmet vermektedir. Ev taşımada önemli olan doğru firmayı bulabilmektir. Efe Nakliyat olarak, uzmanlığımızı kanıtladığımız nakliyat sektöründe referanslarımızla öncü olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Öncelikle evden eve nakliyat kelimesinin açılımı ev ofis veya depoda bulunan eşyaların içinde bulunan aksesuar, giyim, kitap, gıda maddesi gibi günlük kullanılan eşyaların kağıt ve havalı naylon ile paketlenerek kolilenmesi ile başlar.

Gerekli olan mobilya kanepe koltuk beyaz eşya v.b. eşyaların de montesi ile devam eder. Demonte olan eşyaların kraft kağıt hava kabarcıklı naylon streç film mukavva v.b. ambalaj malzemeleri ile kaplanmasından sonra taşıma işlemi başlar, taşıma işlemi evden eve taşımacılık için dizayn edilmiş olan araca istiflenerek yeni mekana ulaşım sağlanır.

Yeni mekana gelmiş olunduğunda nakliye aracına müsait park alanı hazırlanır. Araç boşaltmaya müsait hale geldikten sonra eşyaların taşıma işlemi merdiven veya asansör aracılığı ile gerçekleşir. Ev vaya ofis içerisine taşınan eşyalar önce ambalajından açılarak oda paylaşımları yapılır. Eşyalar ev içerisindeki yerlerini aldıktan sonra de monte hale getirilmiş olan mobilya koltuk kanepe beyaz eşya v.b. eşyaların kurulum ve montajlama işlemi yapılır. Tüm bu işlemler bittikten yerleşilen yeni mekan kullanılır ve oturulur hale geldikten sonra eşya sahibinin çalışan elemanlara onay vermesi ile son bulur.

Bizi Tercih Eden Tüm Müşterilerimize Teşekkür Ederiz.