43

Yıllık Tecrübe

EFE NAKLİYAT "Dünden,Bugüne"


EFE NAKLİYAT 2013 yılında kurulmuştur. Nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız geçmişten günümüze hizmet vermektedir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

EFE Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan EFE Evden Eve Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.

Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.
"Her taşıma kendi taşımamızdır" düşüncesi ile yoluna devam edecek olan EFE Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

AVANTAJLARIMIZ; Özen ve Güleryüz: Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. İSTANBUL'un neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.
1350

Aktif Müşteri

1400

Nakliye